SPELPROGRAM

Omgång 1

lördag 1 april
lördag 1 april, KL 15:00
IK Brage - Västerås SK
15:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
lördag 1 april
lördag 1 april, KL 15:00
GIF Sundsvall - Landskrona BoIS
15:00
NP3 Arena
söndag 2 april
söndag 2 april, KL 13:00
Trelleborgs FF - Gefle IF
13:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan
söndag 2 april
söndag 2 april, KL 13:00
Utsiktens BK - Skövde AIK
13:00
Bravida Arena
söndag 2 april
söndag 2 april, KL 15:00
Östersunds FK - GAIS
15:00
Jämtkraft Arena
måndag 3 april
måndag 3 april, KL 19:00
Örgryte IS - AFC Eskilstuna
19:00
Gamla Ullevi
måndag 3 april
måndag 3 april, KL 19:00
Jönköpings Södra - Örebro SK
19:00
Stadsparksvallen, Jönköping
tisdag 4 april
tisdag 4 april, KL 19:00
Helsingborgs IF - Östers IF
19:00
Olympia, Helsingborg

Omgång 2

fredag 7 april
fredag 7 april, KL 15:00
GAIS - IK Brage
15:00
Gamla Ullevi
söndag 9 april
söndag 9 april, KL 13:00
Landskrona BoIS - Utsiktens BK
13:00
Landskrona IP A-plan
söndag 9 april
söndag 9 april, KL 15:00
Skövde AIK - Jönköpings Södra
15:00
Södermalms IP
söndag 9 april
söndag 9 april, KL 17:00
Örebro SK - Östersunds FK
17:00
Behrn Arena
måndag 10 april
måndag 10 april, KL 13:00
Gefle IF - Helsingborgs IF
13:00
Gavlevallen
måndag 10 april
måndag 10 april, KL 15:00
Västerås SK - Örgryte IS
15:00
Iver Arena
måndag 10 april
måndag 10 april, KL 15:00
Östers IF - Trelleborgs FF
15:00
Visma Arena, Växjö
måndag 10 april
måndag 10 april, KL 17:00
AFC Eskilstuna - GIF Sundsvall
17:00
Tunavallen

Omgång 3

lördag 15 april
lördag 15 april, KL 13:00
Helsingborgs IF - Västerås SK
13:00
Olympia, Helsingborg
lördag 15 april
lördag 15 april, KL 15:00
Landskrona BoIS - Skövde AIK
15:00
Landskrona IP A-plan
lördag 15 april
lördag 15 april, KL 15:00
Östers IF - AFC Eskilstuna
15:00
Visma Arena, Växjö
lördag 15 april
lördag 15 april, KL 17:00
Örebro SK - IK Brage
17:00
Behrn Arena
söndag 16 april
söndag 16 april, KL 15:00
Utsiktens BK - GAIS
15:00
Bravida Arena
måndag 17 april
måndag 17 april, KL 19:00
Jönköpings Södra - Gefle IF
19:00
Stadsparksvallen, Jönköping
måndag 17 april
måndag 17 april, KL 19:00
Trelleborgs FF - Örgryte IS
19:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan
tisdag 18 april
tisdag 18 april, KL 19:00
GIF Sundsvall - Östersunds FK
19:00
NP3 Arena

Omgång 4

lördag 22 april
lördag 22 april, KL 13:00
AFC Eskilstuna - Trelleborgs FF
13:00
Tunavallen
lördag 22 april
lördag 22 april, KL 15:00
GAIS - Landskrona BoIS
15:00
Gamla Ullevi
lördag 22 april
lördag 22 april, KL 15:00
IK Brage - Helsingborgs IF
15:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
söndag 23 april
söndag 23 april, KL 13:00
GIF Sundsvall - Östers IF
13:00
NP3 Arena
söndag 23 april
söndag 23 april, KL 15:00
Gefle IF - Utsiktens BK
15:00
Gavlevallen
måndag 24 april
måndag 24 april, KL 19:00
Örgryte IS - Jönköpings Södra
19:00
Gamla Ullevi
måndag 24 april
måndag 24 april, KL 19:00
Östersunds FK - Skövde AIK
19:00
Jämtkraft Arena
tisdag 25 april
tisdag 25 april, KL 19:00
Västerås SK - Örebro SK
19:00
Iver Arena

Omgång 5

lördag 29 april
lördag 29 april, KL 13:00
Östers IF - Östersunds FK
13:00
Visma Arena, Växjö
lördag 29 april
lördag 29 april, KL 15:00
Landskrona BoIS - Gefle IF
15:00
Landskrona IP A-plan
lördag 29 april
lördag 29 april, KL 15:00
Jönköpings Södra - Västerås SK
15:00
Stadsparksvallen, Jönköping
söndag 30 april
söndag 30 april, KL 13:00
Skövde AIK - IK Brage
13:00
Södermalms IP
söndag 30 april
söndag 30 april, KL 15:00
Örebro SK - AFC Eskilstuna
15:00
Behrn Arena
måndag 1 maj
måndag 1 maj, KL 15:00
Trelleborgs FF - GIF Sundsvall
15:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan
måndag 1 maj
måndag 1 maj, KL 15:00
Utsiktens BK - Örgryte IS
15:00
Bravida Arena
tisdag 2 maj
tisdag 2 maj, KL 19:00
Helsingborgs IF - GAIS
19:00
Olympia, Helsingborg

Omgång 6

fredag 5 maj
fredag 5 maj, KL 19:00
AFC Eskilstuna - Utsiktens BK
19:00
Tunavallen
lördag 6 maj
lördag 6 maj, KL 15:00
Gefle IF - Västerås SK
15:00
Gavlevallen
lördag 6 maj
lördag 6 maj, KL 15:00
Östersunds FK - Jönköpings Södra
15:00
Jämtkraft Arena
söndag 7 maj
söndag 7 maj, KL 13:00
Skövde AIK - Örebro SK
13:00
Södermalms IP
söndag 7 maj
söndag 7 maj, KL 15:00
GAIS - Trelleborgs FF
15:00
Gamla Ullevi
måndag 8 maj
måndag 8 maj, KL 19:00
Örgryte IS - Östers IF
19:00
Gamla Ullevi
måndag 8 maj
måndag 8 maj, KL 19:00
IK Brage - GIF Sundsvall
19:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
tisdag 9 maj
tisdag 9 maj, KL 19:00
Landskrona BoIS - Helsingborgs IF
19:00
Landskrona IP A-plan

Omgång 7

fredag 12 maj
fredag 12 maj, KL 19:00
Jönköpings Södra - AFC Eskilstuna
19:00
Stadsparksvallen, Jönköping
lördag 13 maj
lördag 13 maj, KL 15:00
Östers IF - GAIS
15:00
Visma Arena, Växjö
lördag 13 maj
lördag 13 maj, KL 15:00
Västerås SK - Landskrona BoIS
15:00
Iver Arena
söndag 14 maj
söndag 14 maj, KL 13:00
Utsiktens BK - IK Brage
13:00
Bravida Arena
söndag 14 maj
söndag 14 maj, KL 15:00
Gefle IF - Skövde AIK
15:00
Gavlevallen
måndag 15 maj
måndag 15 maj, KL 19:00
Trelleborgs FF - Östersunds FK
19:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan
måndag 15 maj
måndag 15 maj, KL 19:00
GIF Sundsvall - Helsingborgs IF
19:00
NP3 Arena
tisdag 16 maj
tisdag 16 maj, KL 19:00
Örebro SK - Örgryte IS
19:00
Behrn Arena

Omgång 8

fredag 19 maj
fredag 19 maj, KL 19:00
IK Brage - Gefle IF
19:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
lördag 20 maj
lördag 20 maj, KL 13:00
Landskrona BoIS - Örebro SK
13:00
Landskrona IP A-plan
lördag 20 maj
lördag 20 maj, KL 15:00
Skövde AIK - Trelleborgs FF
15:00
Södermalms IP
lördag 20 maj
lördag 20 maj, KL 15:00
GAIS - Jönköpings Södra
15:00
Gamla Ullevi
söndag 21 maj
söndag 21 maj, KL 13:00
AFC Eskilstuna - Östersunds FK
13:00
Tunavallen
söndag 21 maj
söndag 21 maj, KL 15:00
Helsingborgs IF - Utsiktens BK
15:00
Olympia, Helsingborg
måndag 22 maj
måndag 22 maj, KL 19:00
Västerås SK - Östers IF
19:00
Iver Arena
tisdag 23 maj
tisdag 23 maj, KL 19:00
Örgryte IS - GIF Sundsvall
19:00
Gamla Ullevi

Omgång 9

fredag 26 maj
fredag 26 maj, KL 19:00
AFC Eskilstuna - GAIS
19:00
Tunavallen
fredag 26 maj
fredag 26 maj, KL 19:00
Östers IF - Landskrona BoIS
19:00
Visma Arena, Växjö
lördag 27 maj
lördag 27 maj, KL 13:00
Jönköpings Södra - IK Brage
13:00
Stadsparksvallen, Jönköping
lördag 27 maj
lördag 27 maj, KL 15:00
Trelleborgs FF - Västerås SK
15:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan
lördag 27 maj
lördag 27 maj, KL 15:00
Örgryte IS - Gefle IF
15:00
Gamla Ullevi
lördag 27 maj
lördag 27 maj, KL 15:00
GIF Sundsvall - Skövde AIK
15:00
NP3 Arena
söndag 28 maj
söndag 28 maj, KL 13:00
Östersunds FK - Utsiktens BK
13:00
Jämtkraft Arena
söndag 28 maj
söndag 28 maj, KL 15:00
Örebro SK - Helsingborgs IF
15:00
Behrn Arena

Omgång 10

onsdag 31 maj
onsdag 31 maj, KL 19:00
Landskrona BoIS - Trelleborgs FF
19:00
Landskrona IP A-plan
onsdag 31 maj
onsdag 31 maj, KL 19:00
Gefle IF - GIF Sundsvall
19:00
Gavlevallen
onsdag 31 maj
onsdag 31 maj, KL 19:00
IK Brage - Östersunds FK
19:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
onsdag 31 maj
onsdag 31 maj, KL 19:00
Utsiktens BK - Örebro SK
19:00
Bravida Arena
torsdag 1 juni
torsdag 1 juni, KL 19:00
Västerås SK - AFC Eskilstuna
19:00
Iver Arena
torsdag 1 juni
torsdag 1 juni, KL 19:00
GAIS - Örgryte IS
19:00
Gamla Ullevi
torsdag 1 juni
torsdag 1 juni, KL 19:00
Jönköpings Södra - Östers IF
19:00
Stadsparksvallen, Jönköping
torsdag 1 juni
torsdag 1 juni, KL 19:00
Helsingborgs IF - Skövde AIK
19:00
Olympia, Helsingborg

Omgång 11

söndag 4 juni
söndag 4 juni, KL 15:00
Östers IF - Utsiktens BK
15:00
Visma Arena, Växjö
söndag 4 juni
söndag 4 juni, KL 17:00
Örebro SK - Gefle IF
17:00
Behrn Arena
söndag 4 juni
söndag 4 juni, KL 17:00
Östersunds FK - Västerås SK
17:00
Jämtkraft Arena
måndag 5 juni
måndag 5 juni, KL 19:00
Skövde AIK - AFC Eskilstuna
19:00
Södermalms IP
måndag 5 juni
måndag 5 juni, KL 19:00
Trelleborgs FF - IK Brage
19:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan
tisdag 6 juni
tisdag 6 juni, KL 15:00
Örgryte IS - Landskrona BoIS
15:00
Gamla Ullevi
tisdag 6 juni
tisdag 6 juni, KL 15:00
Helsingborgs IF - Jönköpings Södra
15:00
Olympia, Helsingborg
tisdag 6 juni
tisdag 6 juni, KL 15:00
GIF Sundsvall - GAIS
15:00
NP3 Arena

Omgång 12

lördag 10 juni
lördag 10 juni, KL 13:00
Västerås SK - Skövde AIK
13:00
Iver Arena
lördag 10 juni
lördag 10 juni, KL 13:00
Gefle IF - Östers IF
13:00
Gavlevallen
lördag 10 juni
lördag 10 juni, KL 15:00
Jönköpings Södra - Trelleborgs FF
15:00
Stadsparksvallen, Jönköping
lördag 10 juni
lördag 10 juni, KL 15:00
Utsiktens BK - GIF Sundsvall
15:00
Bravida Arena
söndag 11 juni
söndag 11 juni, KL 13:00
AFC Eskilstuna - Helsingborgs IF
13:00
Tunavallen
söndag 11 juni
söndag 11 juni, KL 13:00
IK Brage - Landskrona BoIS
13:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
söndag 11 juni
söndag 11 juni, KL 15:00
Östersunds FK - Örgryte IS
15:00
Jämtkraft Arena
söndag 11 juni
söndag 11 juni, KL 15:00
GAIS - Örebro SK
15:00
Gamla Ullevi

Omgång 13

fredag 7 juli
fredag 7 juli, KL 19:00
Landskrona BoIS - Jönköpings Södra
19:00
Landskrona IP A-plan
fredag 7 juli
fredag 7 juli, KL 19:00
Örebro SK - Östers IF
19:00
Behrn Arena
lördag 8 juli
lördag 8 juli, KL 13:00
Skövde AIK - GAIS
13:00
Södermalms IP
lördag 8 juli
lördag 8 juli, KL 15:00
GIF Sundsvall - Västerås SK
15:00
NP3 Arena
lördag 8 juli
lördag 8 juli, KL 17:00
Gefle IF - AFC Eskilstuna
17:00
Gavlevallen
söndag 9 juli
söndag 9 juli, KL 15:00
IK Brage - Örgryte IS
15:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
måndag 10 juli
måndag 10 juli, KL 19:00
Helsingborgs IF - Östersunds FK
19:00
Olympia, Helsingborg
måndag 10 juli
måndag 10 juli, KL 19:00
Trelleborgs FF - Utsiktens BK
19:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan

Omgång 14

fredag 14 juli
fredag 14 juli, KL 19:00
Östers IF - Skövde AIK
19:00
Visma Arena, Växjö
lördag 15 juli
lördag 15 juli, KL 13:00
Jönköpings Södra - GIF Sundsvall
13:00
Stadsparksvallen, Jönköping
lördag 15 juli
lördag 15 juli, KL 15:00
Örgryte IS - Helsingborgs IF
15:00
Gamla Ullevi
lördag 15 juli
lördag 15 juli, KL 15:00
Västerås SK - Utsiktens BK
15:00
Iver Arena
lördag 15 juli
lördag 15 juli, KL 17:00
Östersunds FK - Landskrona BoIS
17:00
Jämtkraft Arena
söndag 16 juli
söndag 16 juli, KL 15:00
GAIS - Gefle IF
15:00
Gamla Ullevi
söndag 16 juli
söndag 16 juli, KL 15:00
AFC Eskilstuna - IK Brage
15:00
Tunavallen
måndag 17 juli
måndag 17 juli, KL 19:00
Örebro SK - Trelleborgs FF
19:00
Behrn Arena

Omgång 15

lördag 22 juli
lördag 22 juli, KL 13:00
Landskrona BoIS - AFC Eskilstuna
13:00
Landskrona IP A-plan
lördag 22 juli
lördag 22 juli, KL 15:00
Gefle IF - Östersunds FK
15:00
Gavlevallen
lördag 22 juli
lördag 22 juli, KL 15:00
Skövde AIK - Örgryte IS
15:00
Södermalms IP
lördag 22 juli
lördag 22 juli, KL 15:00
GIF Sundsvall - Örebro SK
15:00
NP3 Arena
söndag 23 juli
söndag 23 juli, KL 13:00
Utsiktens BK - Jönköpings Södra
13:00
Bravida Arena
söndag 23 juli
söndag 23 juli, KL 15:00
IK Brage - Östers IF
15:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
måndag 24 juli
måndag 24 juli, KL 19:00
Helsingborgs IF - Trelleborgs FF
19:00
Olympia, Helsingborg
måndag 24 juli
måndag 24 juli, KL 19:00
GAIS - Västerås SK
19:00
Gamla Ullevi

Omgång 16

fredag 28 juli
fredag 28 juli, KL 19:00
AFC Eskilstuna - Skövde AIK
19:00
Tunavallen
lördag 29 juli
lördag 29 juli, KL 13:00
Östersunds FK - GIF Sundsvall
13:00
Jämtkraft Arena
lördag 29 juli
lördag 29 juli, KL 15:00
Östers IF - Jönköpings Södra
15:00
Visma Arena, Växjö
lördag 29 juli
lördag 29 juli, KL 15:00
Örgryte IS - IK Brage
15:00
Gamla Ullevi
söndag 30 juli
söndag 30 juli, KL 13:00
Trelleborgs FF - Landskrona BoIS
13:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan
söndag 30 juli
söndag 30 juli, KL 15:00
Västerås SK - Gefle IF
15:00
Iver Arena
måndag 31 juli
måndag 31 juli, KL 19:00
Utsiktens BK - Helsingborgs IF
19:00
Bravida Arena
måndag 31 juli
måndag 31 juli, KL 19:00
Örebro SK - GAIS
19:00
Behrn Arena

Omgång 17

lördag 5 augusti
lördag 5 augusti
Landskrona BoIS - Östersunds FK
-
Landskrona IP A-plan
lördag 5 augusti
lördag 5 augusti
GAIS - GIF Sundsvall
-
Gamla Ullevi
lördag 5 augusti
lördag 5 augusti
Helsingborgs IF - Örgryte IS
-
Olympia, Helsingborg
lördag 5 augusti
lördag 5 augusti
Jönköpings Södra - Utsiktens BK
-
Stadsparksvallen, Jönköping
lördag 5 augusti
lördag 5 augusti
AFC Eskilstuna - Östers IF
-
Tunavallen
lördag 5 augusti
lördag 5 augusti
Gefle IF - IK Brage
-
Gavlevallen
lördag 5 augusti
lördag 5 augusti
Trelleborgs FF - Örebro SK
-
Vångavallen, Trelleborg A-plan
lördag 5 augusti
lördag 5 augusti
Skövde AIK - Västerås SK
-
Södermalms IP

Omgång 18

lördag 12 augusti
lördag 12 augusti
Västerås SK - Helsingborgs IF
-
Iver Arena
lördag 12 augusti
lördag 12 augusti
Örgryte IS - Skövde AIK
-
Gamla Ullevi
lördag 12 augusti
lördag 12 augusti
Utsiktens BK - Landskrona BoIS
-
Ruddalen 1 Konstgräs
lördag 12 augusti
lördag 12 augusti
Örebro SK - Jönköpings Södra
-
Behrn Arena
lördag 12 augusti
lördag 12 augusti
IK Brage - GAIS
-
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
lördag 12 augusti
lördag 12 augusti
Östers IF - Gefle IF
-
Visma Arena, Växjö
lördag 12 augusti
lördag 12 augusti
Östersunds FK - AFC Eskilstuna
-
Jämtkraft Arena
lördag 12 augusti
lördag 12 augusti
GIF Sundsvall - Trelleborgs FF
-
NP3 Arena

Omgång 19

lördag 19 augusti
lördag 19 augusti
Jönköpings Södra - Helsingborgs IF
-
Stadsparksvallen, Jönköping
lördag 19 augusti
lördag 19 augusti
Landskrona BoIS - IK Brage
-
Landskrona IP A-plan
lördag 19 augusti
lördag 19 augusti
Skövde AIK - GIF Sundsvall
-
Södermalms IP
lördag 19 augusti
lördag 19 augusti
Gefle IF - Örebro SK
-
Gavlevallen
lördag 19 augusti
lördag 19 augusti
Örgryte IS - Östersunds FK
-
Gamla Ullevi
lördag 19 augusti
lördag 19 augusti
GAIS - AFC Eskilstuna
-
Gamla Ullevi
lördag 19 augusti
lördag 19 augusti
Trelleborgs FF - Östers IF
-
Vångavallen, Trelleborg A-plan
lördag 19 augusti
lördag 19 augusti
Utsiktens BK - Västerås SK
-
Ruddalen 1 Konstgräs

Omgång 20

lördag 26 augusti
lördag 26 augusti
Helsingborgs IF - Landskrona BoIS
-
Olympia, Helsingborg
lördag 26 augusti
lördag 26 augusti
AFC Eskilstuna - Gefle IF
-
Tunavallen
lördag 26 augusti
lördag 26 augusti
Östers IF - Örgryte IS
-
Visma Arena, Växjö
lördag 26 augusti
lördag 26 augusti
IK Brage - Utsiktens BK
-
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
lördag 26 augusti
lördag 26 augusti
Örebro SK - Västerås SK
-
Behrn Arena
lördag 26 augusti
lördag 26 augusti
GAIS - Skövde AIK
-
Gamla Ullevi
lördag 26 augusti
lördag 26 augusti
GIF Sundsvall - Jönköpings Södra
-
NP3 Arena
lördag 26 augusti
lördag 26 augusti
Östersunds FK - Trelleborgs FF
-
Jämtkraft Arena

Omgång 21

lördag 2 september
lördag 2 september
Helsingborgs IF - GIF Sundsvall
-
Olympia, Helsingborg
lördag 2 september
lördag 2 september
Gefle IF - Jönköpings Södra
-
Gavlevallen
lördag 2 september
lördag 2 september
Landskrona BoIS - GAIS
-
Landskrona IP A-plan
lördag 2 september
lördag 2 september
Skövde AIK - Östers IF
-
Södermalms IP
lördag 2 september
lördag 2 september
Örgryte IS - Örebro SK
-
Gamla Ullevi
lördag 2 september
lördag 2 september
Västerås SK - IK Brage
-
Iver Arena
lördag 2 september
lördag 2 september
Trelleborgs FF - AFC Eskilstuna
-
Vångavallen, Trelleborg A-plan
lördag 2 september
lördag 2 september
Utsiktens BK - Östersunds FK
-
Ruddalen 1 Konstgräs

Omgång 22

lördag 16 september
lördag 16 september
AFC Eskilstuna - Örgryte IS
-
Tunavallen
lördag 16 september
lördag 16 september
IK Brage - Trelleborgs FF
-
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
lördag 16 september
lördag 16 september
Östers IF - Västerås SK
-
Visma Arena, Växjö
lördag 16 september
lördag 16 september
Örebro SK - Skövde AIK
-
Behrn Arena
lördag 16 september
lördag 16 september
Jönköpings Södra - Landskrona BoIS
-
Stadsparksvallen, Jönköping
lördag 16 september
lördag 16 september
GAIS - Helsingborgs IF
-
Gamla Ullevi
lördag 16 september
lördag 16 september
GIF Sundsvall - Utsiktens BK
-
NP3 Arena
lördag 16 september
lördag 16 september
Östersunds FK - Gefle IF
-
Jämtkraft Arena

Omgång 23

lördag 23 september
lördag 23 september
Utsiktens BK - Trelleborgs FF
-
Ruddalen 1 Konstgräs
lördag 23 september
lördag 23 september
Skövde AIK - Östersunds FK
-
Södermalms IP
lördag 23 september
lördag 23 september
Helsingborgs IF - AFC Eskilstuna
-
Olympia, Helsingborg
lördag 23 september
lördag 23 september
Jönköpings Södra - Örgryte IS
-
Stadsparksvallen, Jönköping
lördag 23 september
lördag 23 september
IK Brage - Örebro SK
-
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
lördag 23 september
lördag 23 september
Gefle IF - GAIS
-
Gavlevallen
lördag 23 september
lördag 23 september
Landskrona BoIS - Östers IF
-
Landskrona IP A-plan
lördag 23 september
lördag 23 september
Västerås SK - GIF Sundsvall
-
Iver Arena

Omgång 24

tisdag 26 september
tisdag 26 september
Örgryte IS - GAIS
-
Gamla Ullevi
tisdag 26 september
tisdag 26 september
Örebro SK - Utsiktens BK
-
Behrn Arena
tisdag 26 september
tisdag 26 september
GIF Sundsvall - Gefle IF
-
NP3 Arena
tisdag 26 september
tisdag 26 september
Östersunds FK - IK Brage
-
Jämtkraft Arena
tisdag 26 september
tisdag 26 september
Trelleborgs FF - Jönköpings Södra
-
Vångavallen, Trelleborg A-plan
tisdag 26 september
tisdag 26 september
AFC Eskilstuna - Västerås SK
-
Tunavallen
tisdag 26 september
tisdag 26 september
Östers IF - Helsingborgs IF
-
Visma Arena, Växjö
tisdag 26 september
tisdag 26 september
Skövde AIK - Landskrona BoIS
-
Södermalms IP

Omgång 25

lördag 30 september
lördag 30 september
Utsiktens BK - AFC Eskilstuna
-
Ruddalen 1 Konstgräs
lördag 30 september
lördag 30 september
IK Brage - Skövde AIK
-
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
lördag 30 september
lördag 30 september
Västerås SK - Trelleborgs FF
-
Iver Arena
lördag 30 september
lördag 30 september
GAIS - Östers IF
-
Gamla Ullevi
lördag 30 september
lördag 30 september
Jönköpings Södra - Östersunds FK
-
Stadsparksvallen, Jönköping
lördag 30 september
lördag 30 september
Landskrona BoIS - GIF Sundsvall
-
Landskrona IP A-plan
lördag 30 september
lördag 30 september
Helsingborgs IF - Örebro SK
-
Olympia, Helsingborg
lördag 30 september
lördag 30 september
Gefle IF - Örgryte IS
-
Gavlevallen

Omgång 26

lördag 7 oktober
lördag 7 oktober
Västerås SK - Jönköpings Södra
-
Iver Arena
lördag 7 oktober
lördag 7 oktober
Örgryte IS - Utsiktens BK
-
Gamla Ullevi
lördag 7 oktober
lördag 7 oktober
Östersunds FK - Helsingborgs IF
-
Jämtkraft Arena
lördag 7 oktober
lördag 7 oktober
GIF Sundsvall - IK Brage
-
NP3 Arena
lördag 7 oktober
lördag 7 oktober
AFC Eskilstuna - Landskrona BoIS
-
Tunavallen
lördag 7 oktober
lördag 7 oktober
Trelleborgs FF - GAIS
-
Vångavallen, Trelleborg A-plan
lördag 7 oktober
lördag 7 oktober
Skövde AIK - Gefle IF
-
Södermalms IP
lördag 7 oktober
lördag 7 oktober
Östers IF - Örebro SK
-
Visma Arena, Växjö

Omgång 27

lördag 21 oktober
lördag 21 oktober
IK Brage - AFC Eskilstuna
-
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
lördag 21 oktober
lördag 21 oktober
Utsiktens BK - Östers IF
-
Ruddalen 1 Konstgräs
lördag 21 oktober
lördag 21 oktober
Örgryte IS - Trelleborgs FF
-
Gamla Ullevi
lördag 21 oktober
lördag 21 oktober
GAIS - Östersunds FK
-
Gamla Ullevi
lördag 21 oktober
lördag 21 oktober
Jönköpings Södra - Skövde AIK
-
Stadsparksvallen, Jönköping
lördag 21 oktober
lördag 21 oktober
Landskrona BoIS - Västerås SK
-
Landskrona IP A-plan
lördag 21 oktober
lördag 21 oktober
Helsingborgs IF - Gefle IF
-
Olympia, Helsingborg
lördag 21 oktober
lördag 21 oktober
Örebro SK - GIF Sundsvall
-
Behrn Arena

Omgång 28

lördag 28 oktober
lördag 28 oktober
AFC Eskilstuna - Jönköpings Södra
-
Tunavallen
lördag 28 oktober
lördag 28 oktober
Västerås SK - GAIS
-
Iver Arena
lördag 28 oktober
lördag 28 oktober
GIF Sundsvall - Örgryte IS
-
NP3 Arena
lördag 28 oktober
lördag 28 oktober
Östersunds FK - Örebro SK
-
Jämtkraft Arena
lördag 28 oktober
lördag 28 oktober
Trelleborgs FF - Helsingborgs IF
-
Vångavallen, Trelleborg A-plan
lördag 28 oktober
lördag 28 oktober
Gefle IF - Landskrona BoIS
-
Gavlevallen
lördag 28 oktober
lördag 28 oktober
Skövde AIK - Utsiktens BK
-
Södermalms IP
lördag 28 oktober
lördag 28 oktober
Östers IF - IK Brage
-
Visma Arena, Växjö

Omgång 29

lördag 4 november
lördag 4 november
Trelleborgs FF - Skövde AIK
-
Vångavallen, Trelleborg A-plan
lördag 4 november
lördag 4 november
Helsingborgs IF - IK Brage
-
Olympia, Helsingborg
lördag 4 november
lördag 4 november
Örebro SK - Landskrona BoIS
-
Behrn Arena
lördag 4 november
lördag 4 november
Utsiktens BK - Gefle IF
-
Ruddalen 1 Konstgräs
lördag 4 november
lördag 4 november
Örgryte IS - Västerås SK
-
Gamla Ullevi
lördag 4 november
lördag 4 november
Jönköpings Södra - GAIS
-
Stadsparksvallen, Jönköping
lördag 4 november
lördag 4 november
GIF Sundsvall - AFC Eskilstuna
-
NP3 Arena
lördag 4 november
lördag 4 november
Östersunds FK - Östers IF
-
Jämtkraft Arena

Omgång 30

fredag 10 november
fredag 10 november
Skövde AIK - Helsingborgs IF
-
Södermalms IP
fredag 10 november
fredag 10 november
Östers IF - GIF Sundsvall
-
Visma Arena, Växjö
fredag 10 november
fredag 10 november
Landskrona BoIS - Örgryte IS
-
Landskrona IP A-plan
fredag 10 november
fredag 10 november
IK Brage - Jönköpings Södra
-
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
fredag 10 november
fredag 10 november
AFC Eskilstuna - Örebro SK
-
Tunavallen
fredag 10 november
fredag 10 november
Gefle IF - Trelleborgs FF
-
Gavlevallen
fredag 10 november
fredag 10 november
Västerås SK - Östersunds FK
-
Iver Arena
fredag 10 november
fredag 10 november
GAIS - Utsiktens BK
-
Gamla Ullevi