SPELPROGRAM

Omgång 25

lördag 1 oktober
lördag 1 oktober, KL 13:00
AFC Eskilstuna - Örebro SK
13:00
Tunavallen
lördag 1 oktober
lördag 1 oktober, KL 15:00
Örgryte IS - IK Brage
15:00
Gamla Ullevi
lördag 1 oktober
lördag 1 oktober, KL 15:00
Landskrona BoIS - Dalkurd FF
15:00
Landskrona IP A-plan
lördag 1 oktober
lördag 1 oktober, KL 15:00
Östersunds FK - Halmstads BK
15:00
Jämtkraft Arena
söndag 2 oktober
söndag 2 oktober, KL 13:00
Utsiktens BK - Västerås SK
13:00
Bravida Arena
söndag 2 oktober
söndag 2 oktober, KL 15:00
Norrby IF - Skövde AIK
15:00
Borås Arena
måndag 3 oktober
måndag 3 oktober, KL 19:00
Trelleborgs FF - Jönköpings Södra
19:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan
tisdag 4 oktober
tisdag 4 oktober, KL 19:00
Östers IF - IF Brommapojkarna
19:00
Visma Arena, Växjö

Omgång 26

lördag 8 oktober
lördag 8 oktober, KL 15:00
Skövde AIK - Trelleborgs FF
15:00
Södermalms IP
lördag 8 oktober
lördag 8 oktober, KL 15:00
Östers IF - Landskrona BoIS
15:00
Visma Arena, Växjö
lördag 8 oktober
lördag 8 oktober, KL 15:00
Västerås SK - Norrby IF
15:00
Iver Arena
söndag 9 oktober
söndag 9 oktober, KL 13:00
IF Brommapojkarna - Utsiktens BK
13:00
Grimsta IP 1
söndag 9 oktober
söndag 9 oktober, KL 15:00
Östersunds FK - AFC Eskilstuna
15:00
Jämtkraft Arena
måndag 10 oktober
måndag 10 oktober, KL 19:00
Örebro SK - Dalkurd FF
19:00
Behrn Arena
tisdag 11 oktober
tisdag 11 oktober, KL 19:00
Jönköpings Södra - IK Brage
19:00
Stadsparksvallen, Jönköping
tisdag 11 oktober
tisdag 11 oktober, KL 19:00
Halmstads BK - Örgryte IS
19:00
Örjans Vall

Omgång 27

lördag 15 oktober
lördag 15 oktober, KL 13:00
Norrby IF - IF Brommapojkarna
13:00
Borås Arena
söndag 16 oktober
söndag 16 oktober, KL 13:00
Dalkurd FF - Östersunds FK
13:00
Studenternas
söndag 16 oktober
söndag 16 oktober, KL 15:00
Örgryte IS - Jönköpings Södra
15:00
Gamla Ullevi
söndag 16 oktober
söndag 16 oktober, KL 15:00
AFC Eskilstuna - Östers IF
15:00
Tunavallen
måndag 17 oktober
måndag 17 oktober, KL 19:00
Landskrona BoIS - Västerås SK
19:00
Landskrona IP A-plan
måndag 17 oktober
måndag 17 oktober, KL 19:00
Utsiktens BK - Halmstads BK
19:00
Bravida Arena
måndag 17 oktober
måndag 17 oktober, KL 19:00
Trelleborgs FF - Örebro SK
19:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan
tisdag 18 oktober
tisdag 18 oktober, KL 19:00
IK Brage - Skövde AIK
19:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen

Omgång 28

lördag 22 oktober
lördag 22 oktober, KL 15:00
Landskrona BoIS - AFC Eskilstuna
15:00
Landskrona IP A-plan
lördag 22 oktober
lördag 22 oktober, KL 15:00
Östersunds FK - Trelleborgs FF
15:00
Jämtkraft Arena
lördag 22 oktober
lördag 22 oktober, KL 15:00
Östers IF - Örgryte IS
15:00
Visma Arena, Växjö
söndag 23 oktober
söndag 23 oktober, KL 13:00
Västerås SK - Dalkurd FF
13:00
Iver Arena
söndag 23 oktober
söndag 23 oktober, KL 15:00
Skövde AIK - Utsiktens BK
15:00
Södermalms IP
måndag 24 oktober
måndag 24 oktober, KL 19:00
Jönköpings Södra - Norrby IF
19:00
Stadsparksvallen, Jönköping
tisdag 25 oktober
tisdag 25 oktober, KL 19:00
Halmstads BK - Örebro SK
19:00
Örjans Vall
tisdag 25 oktober
tisdag 25 oktober, KL 19:00
IF Brommapojkarna - IK Brage
19:00
Grimsta IP 1

Omgång 29

lördag 29 oktober
lördag 29 oktober, KL 13:00
IK Brage - Västerås SK
13:00
Borlänge Energi Arena Domnarvsvallen
lördag 29 oktober
lördag 29 oktober, KL 13:00
Norrby IF - Östers IF
13:00
Borås Arena
lördag 29 oktober
lördag 29 oktober, KL 13:00
Örgryte IS - Skövde AIK
13:00
Gamla Ullevi
lördag 29 oktober
lördag 29 oktober, KL 15:00
Örebro SK - Landskrona BoIS
15:00
Behrn Arena
lördag 29 oktober
lördag 29 oktober, KL 15:00
AFC Eskilstuna - Halmstads BK
15:00
Tunavallen
lördag 29 oktober
lördag 29 oktober, KL 15:00
Utsiktens BK - Östersunds FK
15:00
Bravida Arena
söndag 30 oktober
söndag 30 oktober, KL 13:00
Dalkurd FF - Jönköpings Södra
13:00
Studenternas
söndag 30 oktober
söndag 30 oktober, KL 15:00
Trelleborgs FF - IF Brommapojkarna
15:00
Vångavallen, Trelleborg A-plan

Omgång 30

lördag 5 november
lördag 5 november, KL 17:00
Jönköpings Södra - Örebro SK
17:00
Stadsparksvallen, Jönköping
lördag 5 november
lördag 5 november, KL 17:00
Landskrona BoIS - Utsiktens BK
17:00
Landskrona IP A-plan
lördag 5 november
lördag 5 november, KL 17:00
Halmstads BK - IK Brage
17:00
Örjans Vall
lördag 5 november
lördag 5 november, KL 17:00
IF Brommapojkarna - Örgryte IS
17:00
Grimsta IP 1
lördag 5 november
lördag 5 november, KL 17:00
Skövde AIK - Dalkurd FF
17:00
Södermalms IP
lördag 5 november
lördag 5 november, KL 17:00
Östers IF - Trelleborgs FF
17:00
Visma Arena, Växjö
lördag 5 november
lördag 5 november, KL 17:00
Västerås SK - AFC Eskilstuna
17:00
Iver Arena
lördag 5 november
lördag 5 november, KL 17:00
Östersunds FK - Norrby IF
17:00
Jämtkraft Arena